وبلاگی برای دنیای IT اینترنت و دانلود همه چی

soroosh

جستجو

 

یک استارت آپ برای ذخیره اطلاعات در فضا و مریخ

یکشنبه 3 دی 1391   12:44 ق.ظ


نوع مطلب : News--اخبار ،

هنگامی که دنیا به آخر برسد، شما اطلاعات تان را چه می کنید؟ آیا برای ذخیره امن آنها چاره ای اندیشیده اید؟ خوشبختانه یک استارت آپ برای این امر تاسیس شده است. Off World Backup وعده می دهد که آنها اطلاعات تان را نجات خواهند داد، حتی اگر «نتوانند خودتان را نجات دهند». اکنون شما می توانید ارزشمند ترین فایلها و اطلاعات تان را در فضای ابری ذخیره کنید که سرورهای آن در مریخ، ماه و ایستگاه های مختلفی درون منظومه شمسی قرار دارند. 

این یک انتخاب امن و هدیه ای مناسب برای این روزهای آخر دنیا می تواند باشد. علاوه بر اینکه شما می توانید وضعیت سرورها را به صورت لحظه ای مانیتور و کنترل کنید، تا ببینید آیا همه چیز در سرورهای مریخ و ماه به خوبی پیش می رود. آنها درباره شیوه کارشان می گویند:

شیوه اختصاصی کار ما اینگونه است که ابتدا اطلاعات شما را رمزگذاری می کنیم. آنگاه آنها را از طریق مجموعه ای از ماهواره های پیشرفته به محل مورد نظر منتقل می کنیم. اطلاعات شما بر روی سرورهای ما در اتاق سرورهای فوق سری نگهداری می شوند. انرژی مورد نیاز این اتاق های سرور توسط ترانسفورماتورهای زمین گرمایی تامین می شود که چندیدن کیلومتر در زیر زمین قرار گرفته اند. پس از این ذخیره سازی امن، اطلاعات را به ماهواره های مان در اطراف زمین مخابره می کنیم. البته این اطلاعات از قبل توسط تکنولوژی رمزنگاری کوانتومی متقارن ما کد شده اند. حال اطلاعات در این شبکه ماهواره ای دست به دست شده تا به دیتا سنترهای ما در تمام منظومه شمسی برسند. مقر اصلی این مراکز داده هم در مریخ است. تیم امنیتی ما در مریخ ۲۵ ساعت شبانه روز در حال کار و کنترل هستند تا امنیت لازم را برای تان فراهم آورند. اکنون حداقل یک خواب راحت و بدون نگرانی درباره اطلاعات تان خواهید داشت. اکنون می توانید مطمئن باشید که اطلاعات شخصی و کاری تان حتی پس از اپوکالیپس و آخرالزمان مایایی در امنیت کامل هستند و به آنها دسترسی خواهید داشت.
می خواهید بیشتر درباره این شرکت و شیوه کارشان بدانید؟ در ادامه مطلب با تعدادی عکس و نقشه با ما همراه باشبد.


original-3-003-500px-narenji-ir.jpg

original-2-002-500px-narenji-ir.jpg

original-1-001-500px-narenji-ir.jpg


نوشته شده توسط : soroosh

 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic