تبلیغات
sorooshmaram - حافظه USB موبایل

وبلاگی برای دنیای IT اینترنت و دانلود همه چی

soroosh

جستجو

 

حافظه USB موبایل

جمعه 16 تیر 1391   10:55 ق.ظ


نوع مطلب : Mobile ،News--اخبار ،

حافظه USB موبایل

با‌ عرضه روز افزون موبایلهای هوشمند و افزایش کارایی، ارتباطات آن‌ها اهمیت بیشتری پیدا کرده است و هر روز شاهد پدید آمدن روشهای جدید ارتباطی هستیم.

یکی از امکاناتی که اخیراً به موبایلها افزوده شده است امکان USB OTG یا USB On-The-Go است. یکی از لوازمی که از این امکان استفاده نموده است حافظه USB مخصوص موبایل است که میتوان آنرا علاوه بر کامپیوتر به موبایل نیز متصل نمایید.

این حافظه با ظرفیت 4GB در آل دیجیتال عرضه شده است و شما براحتی میتوانید اطلاعات خود را بین موبایل و هر کامپیوتر بسهولت جابجا نمایید و حتی از اطللاعات روی آن استفاده کنید.

این حافظه از یک طرف دارای پورت Micro USB و از یک طرف دارای پورت USB است. از طرفی که پورت USB دارد شما میتوانید آنرا به کامپیوتر متصل نموده و مانند هر حافظه USB دیگر از آن استفاده نمایید و از طرف دیگر که دارای پورت Micro USB است میتوانید آنرا به موبایلهایی که قابلیت OTG دارند وصل نموده و روی موبایل از آن استفاده کنید.

این حافظه علاوه بر حافظه 4GB آن این امکان را نیز دارد که شما میتوانید یک کارت حافظه Micro SD هم در آن قرار داده و در عمل مانند یک کارت خوان هم میتوان از آن استفاده کرد و بصورت دو درایو جداگانه روی کامپیوتر و بعضی موبایلها مشاهده کنید و با این مشخصه امکان افزایش ظرفیت آن نیز بنوعی فراهم شده است.

این حافظه دارای یک لامپ LED است که هنگامی که به موبایل یا کامپیوتر وصل میکند روشن می‌شود و شما را متوجه کارکرد آن میکند.

سرعت خواندن اطلاعات از روی این حافظه در آزمایشهای انجام شده تا 19MB/s است که سرعت کاملاً مناسبی برای آن میباشد و از کیفیت خوبی بهره میبرد.

این محصول که کاملاً منحصر بفرد بوده برای اشخاصی که علاقمند به جابجایی زیاد اطلاعات بین موبایل و کامپیوتر و یا بین موبایل خود و دوستان خود هستند میتواند انتخاب مناسبی باشد.

موبایلهای Galaxy S III , Galaxy S IIGalaxy NoteXperia SXperia PXperia SolaXperia U از این محصول پشتیبانی میکند.

برای مشاهده مشخصات و خرید آن میتوانید به این لینک مراجعه نمایید.


نوشته شده توسط : soroosh