تبلیغات
sorooshmaram - قیمت روز موبایل

وبلاگی برای دنیای IT اینترنت و دانلود همه چی

soroosh

جستجو

 

قیمت روز موبایل

یکشنبه 15 مرداد 1391   09:00 ق.ظ

آفتاب: در هفته گذشته به دلیل پرداختن مردم به فرایض دینی در ماه مبارک رمضان میزان مراجعه‌کنندگان به بازار پرمصرف این کالای ارتباطی کاهش یافت، اما این امر موجب کاهش قیمت گوشی‌ها در سطح بازار نشد.طی هفته گذشته بیشتر گوشی‌های موجود دربازار با نوسان قیمت چندانی روبه‌رو نشدند، به طوری که این کالای ارتباطی با ثبات قیمت مشخص در اختیار کاربران قرار گرفت. 

از مهم‌ترین رویدادهای بازار تلفن همراه در هفته گذشته می‌توان به کاهش واردات قانونی این کالا در کشور اشاره کرد؛ چرا که طی هفته گذشته نمایش گوشی‌های گارانتی دار در ویترین مغازه‌ها کاهش یافت.طی هفته گذشته درپی افزایش واردات گوشی‌های بدون گارانتی نمایش گوشی‌های قاچاق بیش از گذشته افزایش یافت، به طوری که در برخی از مدل‌ها با کاهش قیمت اندک زیر 10 هزار تومانی روبه‌رو شدیم.بازار سیم‌کارت هم در هفته گذشته روزهای سردوکم رونقی را سپری کرد. در طول هفته گذشته تنها بازار سیم‌کارت‌های اعتباری آن هم به دلیل برخورداری از بهای مناسب و ارزان همانند همیشه با تقاضای مناسبی از سوی خریداران روبه‌رو شد.همچنین در پی استمرار کاهش تقاضا برای انواع سیم‌کارت‌های صفر و کارکرده دائمی همراه اول در هفته گذشته شاهد ثبات قیمت این کالای ارتباطی بودیم. 

در هفته گذشته فروشندگان این کالای ارتباطی پیش‌بینی کردند که با به پایان رسیدن ماه مبارک رمضان میزان مراجعه‌کنندگان به بازار تلفن همراه و سیم کارت افزایش خواهد یافت و شاهد افزایش خریدوفروش در این بازار خواهیم شد. در هفته گذشته سیم کارت صفر کد «1» همراه اول نیز که از قدیمی‌ترین کدهای این اپراتور به شمار می‌آید با قیمت سه میلیون تومان در بازار آزاد به فروش رسید. سیم‌کارت‌های صفر همراه اول با کد‌های «2»، «3» و «4» نیز با قیمت یک میلیون و 550 هزارتومان، یک میلیون و 900 هزار تومان و یک میلیون و 550 هزار تومان در اختیار مشتریان قرار گرفت. همچنین سیم‌کارت‌های صفر کدهای «5»، «6»، «7» و «8» با قیمت 450، 540، 650 و 650 هزار تومان در بازار عرضه شد.


نوشته شده توسط : soroosh