تبلیغات
sorooshmaram - One Dock، پایه مشترک برای کار با اسمارت فون های اپل و سامسونگ

وبلاگی برای دنیای IT اینترنت و دانلود همه چی

soroosh

جستجو

 

One Dock، پایه مشترک برای کار با اسمارت فون های اپل و سامسونگ

سه شنبه 23 آبان 1391   11:47 ق.ظ


نوع مطلب : News--اخبار ،
تا کنون هرگاه صحبت از سامسونگ و اپل به میان آمده، همیشه خبر از رقابت، کشمکش و درگیری بوده است. اما به نظر می رسد برای یک بار هم که شده قرار است نام این دو کمپانی در کنار یکدیگر و بر روی یک محصول درج شود. 

یکی از مشکلات خوره های تکنولوژی، وجود پورت های مختلف و متفاوت برای شارژ یا اتصال گجت های شان به کامپیوتر است. آنها باید همیشه کابل های رابط و شارژرهای مختلف و متعددی برای گجت های شان به همراه داشته باشند. یا اینکه در خانه با انبوهی از کابل های متعلق به گجت های افراد خانواده روبرو هستید. راه حل چیست؟ 

One Dock می تواند یکی از پاسخ های ممکن به چنین سوالی باشد. محصولی برای مدیریت این مشکلات. یک شرکت استرالیایی دست به کار توسعه داک فلزی شده است که می تواند با اسمارت فون های سری گلکسی سامسونگ، تلفن های هوشمند نکسوس و البته تمامی آیفون های 3 به بعد، به خوبی کار کرده و وظیفه شارژ یا اتصال آنها به کامپیوتر را بر عهده بگیرد. 

این محصول به گونه ای طراحی شده که با کانکتورهای ۳۰ پین و حتی لایتنینگ آیفون سازگاری دارد و همچنین تمامی اسمارت فون های مجهز به میکرو USB سامسونگ را هم مدیریت می کند. به همراه هر One Dock هم شما یک کابل USB و همچنین سیم اتصال به برق را در اختیار خواهید داشت. 

البته باید امیدوار باشیم تا این شرکت به هدف فروش خود دست یابد تا توانایی عرضه محصول به بازار را پیدا کند. این هم یکی دیگر از شرکت های تازه تاسیس است که با راه اندازه پروژه ای در Kickstarter سعی دارد سرمایه اولیه خود را تامین کند. در ادامه مطلب می توانید برخی عکس های این محصول جذاب را مشاهده کنید. 

به نظر شما، آیا چنین پایه های چندمنظوره ای می توانند موفقیتی در دنیای تکنولوژی داشته باشند؟


نوشته شده توسط : soroosh